Nokia’nın yeni telefonu, bedavadan biraz pahalı! Sadece 12 dolar!

Nokia’nın 105 Classic modeli, uygun fiyatlı bir özellik telefonu olarak pazara sürüldü. Bu telefon, içerisinde UPI uygulamasına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, güvenli ve rahat bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ayrıca telefonun sunduğu bir diğer avantaj, tüketicilere bir yıl boyunca değiştirme garantisi sunması.

Telefondaki radyo özelliği de oldukça kullanışlı. Kablosuz radyo fonksiyonu, kullanıcıların kulaklık olmadan FM radyo istasyonlarına erişim sağlamalarına olanak tanıyor. 800mAh kapasiteli pil, uzun süreli bekleme süresi vaat ediyor.

Nokia’nın yeni telefonu, bedavadan biraz pahalı!

Kullanım kolaylığı ve konforunu ön planda tutan Nokia, bu modelde kompakt bir tasarım benimsemiş. Bu sayede telefon, elde rahatça tutulabiliyor ve taşınması oldukça kolaylaşıyor. Sağlam yapıda olan bu telefon, sert testlerden geçirilerek dayanıklılığına ekstra güvence getiriliyor. Bu sayede telefonun bağlantısı, çeşitli ortamlarda kesintisiz kalıyor.

Nokia 105 Classic, Hindistan’da resmi olarak satışa sunuldu. Telefonun dört farklı seçeneği bulunuyor; bunlar tek ve çift SIM kart seçenekleri ile şarj aleti olup olmadığına göre değişkenlik gösteriyor. Tüm bu seçeneklerin fiyatı 999 INR (yaklaşık 12$) olarak belirlendi. Kullanıcılar için sunulan renk seçenekleri ise Şamdan (Charcoal) ve Mavi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx