UzemGO ile eğitime adanmış bir vizyonun hikayesi…

Eğitimde fırsat eşitliğini ve yüksek kaliteli eğitimi erişilebilir fiyatlarla herkese sunmayı hedefleyen yeni nesil dijital eğitim platformu UzemGO, yeni ders yılında da en hızlı ve en ekonomik çözümleriyle velilerin ve öğrencilerin en büyük destekçisi olacak.

“2000 KİTABA EŞDEĞER”

Türkiye’nin en çok kullanılan canlı ders uygulaması UzemGO, canlı ve etkileşimli online ders desteğinin yanı sıra video konu anlatımları, mobil deneme sınavları, kişiselleştirilmiş testler, özel ders ve koçluk hizmetleriyle öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. Bugün UzemGO’nun içeriğinde 2000 kitaba eşdeğer; 5. sınıftan 12. sınıfa kadar, ders, ünite, konu, kazanım ve zorluk etiketi olan, video çözümleri bulunan güncel, nitelikli, yeni nesil yaşam ve beceri temelli 820.000’den fazla soru bulunuyor. Ayrıca yapay zeka ile çalışma planı hazırlanarak her öğrenciye özel “Dijital Koçluk” hizmeti ve canlı bireysel koçluk hizmeti de bulunuyor.

Başta YKS ve LGS sınavlarına hazırlananlar olmak üzere tüm öğrencilere evinin konforunda canlı dersleriyle yardımcı olmak için geliştirilen mobil eğitim platformu UzemGO, ulusal ve merkezi sınavlarda onlarca Türkiye birinciliği ve binlerce Türkiye derecesi ile kitlesel başarı oranı en yüksek online eğitim platformudur. Bugüne kadar 35 binden fazla öğrenciye destek veren UzemGO, bünyesindeki uzman eğitmenler ile yeni eğitim öğretim yılında bilişsel öğrenme modeline göre hazırlanan ders anlatımlarının yanı sıra Türkiye’nin en güçlü ve popüler 40’tan fazla yayınevinin nitelikli kitapları ve işbirliğiyle her öğrencisine adresine teslim yayın setleri gönderiyor. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx