Sinan Akçıl: Ne yapalım kıroysak kıroyuz!

Kral Müzik Youtube kanalına konuk olan Sinan Akçıl, “Tutucu musun?” sorusuna, “Evet, muhafazakar bir dünyam var. İlişkilerimde maço bir yanım var. ‘Brad Tatlıses’ diyebilirsin. Öyle bir karışım” cevabını verdi.

41 yaşındaki şarkıcı, “Aklında ‘Yeniden çalışsak güzel olur’ dediğin bir şarkıcı var mı?” sorusunu da cevapladı.

“HANDE YENER TEK BİR GÜN SATMADI”

Hande Yener çok delikanlı bir kadındır. Hem özel hayatta hem de iş hayatında 2,5 yıl kadar beraberliğimiz oldu. Tek bir gün satmamıştır. Ayrıldıktan sonra bile kimse kimsenin arkasından konuşmamıştır. Şartlar böyle gerektirdi ve ayrı düştük ama yaptığımız şarkılar hâlâ değerini bulmaya devam ediyor. Tekrar yan yana gelirsek aynı enerji ve tutku olur mu bilmiyorum ama Hande ile bir zamanların Sezen ve Onno’suyduk. Hem sesini hem de karakterini severim.

“SEVGİLİMİN KIYAFETİNE KARIŞIRIM”

Sinan Akçıl, “Kız arkadaşının kıyafetine karışır mısın?” sorusu üzerine ise “Biraz karışırım. Var öyle şeyler, ne yapalım kıroysak kıroyuz” açıklamasını yaptı.

“ÇOK ÜNLÜ BİR İSİM TARAFINDAN TERK EDİLDİM”

“İlişkilerinde hiç terk edildin mi?” sorusu yöneltilen ünlü müzisyen, “Bir kere çok büyük bir isim tarafından terk edildim. İlişkiden korktu ve baştan topa girmekten kaçtı” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx