Şahan Gökbakar ve Eşi Selin Ortaçlı Gökbakar’ın Otel Restoranında, Herkesin İçinde Kavga Ettiği İddia Edildi

Çarpıcı sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan komedyen Şahan Gökbakar’ın, eşi Selin Ortaçlı Gökbakar’la kaldıkları otelin restoranında kavga ettiği iddia edildi. Detaylar ?

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, filmleriyle olduğu kadar özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da çok konuşuluyor.

Özellikle son zamanlarda, başka isimlerle girdiği polemikler ve olaylara verdiği sert tepkilerle gündeme gelen Şahan Gökbakar’ın bu sefer magazinin gündemine oturmasının sebebi ise bambaşka.

Bildiğiniz üzere Şahan Gökbakar, 2015 yılında Selin Ortaçlı’yla evlenmişti. Ardından önce oğulları Deniz Efe’yi, sonra da kızları Ela’yı kucaklarına almışlardı.

Aile hayatını uzun bir süre gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Şahan Gökbakar, aile pozlarını daha sık paylaşmaya başladığından beri çift, sosyal medya kullanıcılarının imrendiği ve takdir ettiği çiftlerin arasında yer alıyordu.

Hala da öyleler, nazar değmesin! Fakat şaşırtıcı olan şey şu ki; geçtiğimiz saatlerde @magazin_medyasi adlı hesabın iddiasına göre çift kaldıkları otelin restoranında, herkesin içinde kavga etmiş.

Görgü tanıklarına göre hiç kimseye aldırış etmeden kavga eden çift birbirlerine karşı duydukları rahatsızlıkları yüksek sesle dile getirmiş.

Hatta, Selin Ortaçlı Gökbakar, eşi Şahan Gökbakar’a “Yeter geldiğimizden beri bu üç oldu! Beni çocuk gibi azarlayıp durma!” diye bağırmış.

Elbette tüm bunlar yalnızca bir iddiadan ibaret. Ayrıca her ilişkide ve evlilikte bu tarz gerginlikler yaşanabilir, gayet doğal. Yine de, eğer anlatılanlar gerçekse, bu kadar göz önünde olan bir çiftin herkesin içinde yüksek sesle tartışmayı seçmesi ne kadar doğru, tartışılır… Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx