Müge Anlı’nın gelinlikli hali toplumsal medyaya sızdı! İşte o kareler

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ Türkiye’nin en çok izlenen gündüz jenerasyonu programı.

Kaybolan şahısların arandığı, ailelerin kavuşturulduğu ve cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı programın sunuculuğunu Müge Anlı üstleniyor.

Sık sık özel hayatıyla da merak edilen Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde canlı yayında seyircileri şoke eden bir açıklama yaptı.

15. döneme evli bir bayan olarak gireceğini belirten Anlı’nın ‘evlenmeye karar verdim’ açıklaması sevenlerini memnun etti.

“Evlenmeye karar verdim”

Program esnasında konuşan Müge Anlı, şunları söyledi:

“Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi lakin ne yazık ki, o kadar palavra yanlış haberler çıkıyor ki. Ben esasen hiç birine karşılık vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, berbat yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. sizi okumuyorum!

Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi lakin bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca konutunuzda konuk etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok memnun edecek bir haberi birinci ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.

Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence. Fakat memnun olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da hürmet duyduğum bir mesleği var. Siz her vakit benim özel hayatıma hürmet duydunuz. Bu kararıma da hürmet duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim.” dedi.

Müge Anlı’nın düğünü kısa müddet içerisinde merak konusu oldu

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun sade bir merasimle nikah masasına oturacağı öğrenildi.

Konunun akabinde düğün fotoğrafları merakla beklenirken toplumsal medyada ortaya çıkan gelinlikli Müge ve damatlık giyen Şinasi Yüzbaşıoğlu, herkesi gülümsetti.

İkilinin bu karelerinin altına ise binlerce yorum yağdı.

Ünlü ismin evlilik haberinin akabinde ayrıntılar da geldi.

Kına yapan Müge Anlı’nın yakın arkadaşları Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı üzere isimler tertibe davet edildi.