Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis’ten birinci mesaj!

Fenerbahçe Beko’da başantrenörlük vazifesine getirilen Dimitris Itoudis, toplumsal medya hesabından bir açıklama paylaştı.

Yunan başantrenör, paylaşımında, “Büyük Fenerbahçe ailesine katıldığım için çok büyük onur ve heyecan duyuyorum. Bana şimdiden takviyelerini gösteren harikulade taraftarlarımıza gönderdikleri bildiriler için şükranlarımı sunarım, hepsi benim için çok pahalı. Daima birlikte, tarihi ve her vakit hatırlanacak muvaffakiyetler elde etmek için elimizden geleni yapacağım. Daima bir arada, en büyük Fenerbahçe…” sözlerini yazdı.

İMZA MERASİMİ YARIN

Fenerbahçe TV’ye konuşan başantrenör Itoudis, “Buraya gelirken beklentilerin ve sorumluluklarımın farkındayım. Şu anda yapmak istediğimiz birinci iş, mümkün olan en âlâ kadroyu ve ekip ortamını yaratarak topluluğumuzu ve taraftarlarımızı keyifli etmek olacak. Bilhassa Fenerbahçe taraftarlarına büyük bir teşekkür göndermek istiyorum. Binlerce ileti aldım. Hepsine karşılık olarak “teşekkürler” diyorum. Yapmamız gereken çok iş var. Ben hiçbir vakit büyük laflar etmenin hayranı olmadım lakin taraftarlarımızı anlıyorum, onların büyük beklentileri var. Bilmelerini isterim ki onların beklentileri, yürekleri ve istekleri; bizim için misyona dönüşecek. Onların bu isteğini karşılayabilmek için bizi daha çok çalışmaya itecek. Onların şahane bir atmosfer yaratarak bizi desteklemelerini bekliyorum. Taraftarlarımızı, Liderimiz Ali Koç’u ve tertip içerisinde bu kadrosu ilişkin olduğu yerlere tekrar taşıma yolunda en uygun grubu kurmak için büyük fedakarlıklar yapan herkesi gururlandırmak için üzerimize düşen her şeyi yapacağız” dedi.

İstanbul’a gelen Itoudis için 21 Haziran salı günü imza merasimi düzenlenecek.