Erkek arkadaşını burnundan öptü! ‘Aşk’ sorusuna kafa karıştıran cevap

2015–2017 yılları arasında popçu Murat Dalkılıç’la evlilik yaşayan Merve Boluğur, Temmuz 2022’de yeni bir aşka yelken açmış, sık sık ‘Kocam’ notunu düştüğü paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Ancak ünlü oyuncunun mutluluğu kısa sürmüştü.

2 Ekim 2022’de Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girip, 23 Kasım 2022’de boşanan çift, ayrılıktan sonra birkaç kez birlikte görüntülense de; ilişkilerine ikinci şansı verdikleri iddiasını yalanlamıştı.

“SİZDEN SAKLAR MIYIM?”

Merve Boluğur, son olarak önceki gece Bebek’te yer alan bir mekanda objektiflere takıldı. Yanında erkek arkadaşı ile birlikte saatlerce oturan Boluğur, bir ara gizemli arkadaşını burnundan öptü. Çıkışta gazetecilerle konuşan Boluğur, aşk soruları karşısında şu yanıtı verdi:

Ne aşkı? Siz arkadaşlarınızla samimi olmuyor musunuz? Bu bence çok normal. Ben sizden saklar mıyım olsa?

“AŞK FALAN YOK”

Hayatında başka birinin olup olmadığı da sorulan 36 yaşındaki ünlü isim, “İnanın bana, aşk falan yok” diyerek yalnız olduğunun altını çizdi.

“ÜÇÜNCÜ KOCA NE ZAMAN?”

Öte yandan geçtiğimiz ay bir takipçisi; oyuncuya “Ablam üçüncü koca ne zaman geliyor?” diye sormuştu. Boluğur ise “Az kaldı” diyerek, evlilik sorusuna bomba bir cevap vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx