Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael: ‘Transferleri bekleyip göreceğiz’

Yeni dönem hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren Beşiktaş, birinci hazırlık maçında Bundesliga takımlarından Werder Bremen’i 2-1 mağlup etti.

Karşılaşmanın akabinde açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael, “” sözlerini kullandı.

“TRANSFERLERİMİZİ TAMAMLAYACAĞIZ”

Hücum çizgisi ile ilgili konuşan Valerien Ismael, “Kesinlikle memnunum. Kulübümüz bu bahiste hakikaten çok âlâ iş çıkardı. Ben aslında geçen sene bu yüzden erken geldim. Bu hazırlıkları ve tespitleri erken yapabilmek için erken geldim. Ceyhun Çıkarı ile çok yakından çalıştık. 3 aydır da bu transferler üzerinde çok ağır çalıştık. Transferlerimiz bir numaralı hedeflerimizdi daima, bunu başardık. Kendileri ile erkenden görüşmemiz, ikna etme fırsatımız oldu. Neredeyse kadroyu tamamladık diyebilirim. Doğal ki kimi dokunuşlar olabilir lakin atak bölgesi bu noktada en kıymetli ve tesirli durumumuz. Burayı tamamladığımızı söyleyebilirim. Birinci etabı tamamlamış olduk transferleri yaparak. İkinci maksadımız bu transferleri gruba alıştırmak olacak. Bu biraz vakit alacak fakat hala önümüzde 4-5 hafta var. Ligin birinci maçına kadar transferlerimizi tamamlayacağız” dedi.

“TRANSFERLE İLGİLİ BİRAZ BEKLEYİP GÖRECEĞİZ”

Valerien Ismael, kilit oyuncuları ekipte tuttuklarını tabir ederek, “Transferler yaparak üzerine de koyduk. Ulusal kadrodan dönen oyuncularımız Gezzal, N’Koudou biraz geç katıldılar, Cisse tekrar yeni transfer geç katıldı. Bu oyunculara ekibe entegre etmek için vakit lazım. Hazırlık maçları oynayacağız, şu ana kadar âlâ çalıştığımızı söyleyebilirim. Transferle ilgili biraz bekleyip göreceğiz. Zira kiradan dönenler de var tıpkı vakitte. Salih ve Tyler örneği üzere. Bu futbolcularımızı da değerlendirip onlara da fırsat vereceğiz” diye konuştu.