Amazon’un Prime alışveriş şenliği 18 Temmuz’da Türkiye’de başlıyor

Amazon, 2015 yılından beri her yıl tüm dünyada gerçekleştirdiği, Prime üyelerine özel indirimler, eserler ve fırsatlar sunan büyük alışveriş aktifliğini düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı.

Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Bu devirde konutunu yenilemek isteyenden elektronik tutkunlarına, çocuklarını sevindirmek isteyenlerden muhtaçlıklarını uygun fiyata alıp tasarruf yapmak isteyenlere, herkes amazon.com.tr’de hayallerini süsleyen eser ve indirimleri bulabilecek” dedi.

Bu yıl Türkiye’de 18-25 Temmuz’da Prime Alışveriş Şenliği ismiyle düzenlenecek aktiflik boyunca Prime üyeleri, elektronikten oyuncağa, hoşluktan dekorasyona, 28 farklı kategoride yüz binlerce eserde indirimlerden faydalanabilecek.

İndirimlerin yanı sıra Amazon Türkiye, Prime üyelerine cümbüşle dolu bir alışveriş devri sunmaya da hazırlanıyor. Prime Alışveriş Şenliği boyunca Amazon müşterileri, Murat Dalkılıç, Vedat Milör, Pascal Nouma, Cem Bölükbaşı, Meryem Can ve daha pek çok ünlü isimle unutulmaz tecrübeler yaşama, ikram eserler ve binlerce lira pahasında Amazon Armağan Kartları kazanma talihi da yakalayacak.

HERKES ARADIĞI ESERİ VE İNDİRİMİ BULABİLECEK

Toplantıda konuşan Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, yılın en büyük alışveriş aktifliği Prime Alışveriş Şenliği ile Prime üyelerine tam bir hafta boyunca kaçırılmayacak fırsatlar sunduklarını söyledi. Marriott, herkesin amazon.com.tr’de hayallerini süsleyen eser ve indirimleri bulabileceğini söyleyerek, “Bu haftayı gerçek bir şenliğe döndürmek için de yalnızca müşterilerimize hayallerindeki eser ve indirimleri değil, hayallerindeki tecrübelere de kavuşma fırsatı sunalım istedik. Kampanya periyodu boyunca her kitleden müşterimizin, hayatında lakin bir defa yakalayabileceği bir fırsat sunuyoruz ve hayallerindeki ünlülerle tanışıp birlikte unutulmaz bir vakit geçirmeyi vadediyoruz” açıklamasında bulundu.

Toplantıda şirket tarafından verilen bilgilere nazaran Prime Alışveriş Festivali’nde Amazon.com.tr müşterileri, Amazon.com.tr tarafından satılan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan eserlerde tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanabiliyor. Üstelik müşteriler, yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm eserlerde ise peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanından faydalanıyor. 

SATIN ALINAN ESERİN FİYATI DÜŞERSE AMAZON İADE EDECEK

Prime Alışveriş Şenliği boyunca Amazon.com.tr ve Amazon taşınabilir uygulamasından satın alınan seçili eserlerde eserin fiyatı düşerse, Amazon ortadaki farkı ikram kartı olarak hesaba tanımlayacak. 

Amazon Türkiye, yakın vakitte açtığı 6 yeni kategoriyle eser çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Bavul ve Seyahat Çantası, Saat, Takı, Otomotiv, Mesken Aletleri ve Mobilya kategorilerindeki binlerce eserde olağanüstü fırsatlar Prime Alışveriş Festivali’nde müşterileri bekliyor. Prime Alışveriş Şenliği boyunca ayrıyeten, Amazon taşınabilir uygulamasından 200TL ve üzeri alışveriş yapan Prime üyelerini, 50TL pahasında Amazon ikram kartı bekliyor.

AMAZON PRİME BU YIL TÜRKİYE’DE BİR BİRİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRECEK

Amazon Türkiye’nin sunacağı yılın en büyük indirimlerine ek olarak 18-25 Temmuz’da Amazon.com.tr müşterilerini, farklı ilgi alanlarından birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı cümbüş dolu sürprizler de bekliyor. 

Prime Alışveriş Şenliği boyunca Amazon Türkiye müşterileri Türkiye’nin birinci Formula 2 yarış pilotu Cem Bölükbaşı ile pistte sürat denemesi, Beşiktaş’ın unutulmaz futbolcusu Pascal Nouma ile tek kale maç, restoran eleştirmeni Vedat Milör ile öğlen yemeği yeme bahtı, ünlü müzisyen Murat Dalkılıç ile stüdyoda müzik söyleme ve ses koçluğu seansı, YouTuber Meryem Can ile “Milyonlarca izlenen YouTube görüntüsü nasıl çekilir ” eğitimi, YouTube içerik üreticisi Mendebur Lemur ile son teknoloji eser denemesi ve YouTube görüntüsü konukluğu, ünlü moda fenomeni Moda Tutkusu ile tarz danışmanlığı ve butiğinden seçilen kesim armağanı ve “Filme Gitmeden Önce” YouTube kanalından Cem Başak ile Prime Video’da yayınlanacak yeni bir dizinin birinci kısmını izleme talihi elde edecek.

Amazon Prime ile süratli teslimattan sinema ve oyunlara, alışveriş ve cümbüş dünyası tek bir noktada Amazon’un müşterilerine alışveriş ve cümbüşün en güzelini sunduğu üyelik programı Prime, Türkiye’deki alışveriş ve cümbüş severlerin ayda yalnızca 7,90 TL’ye sahip olabileceği kıymetli avantajlar sunuyor. 

KAYNAK: AA